O firmie

Krystian Pawlica (właściciel)
+48 518 526 159

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE FRATERIS

Firma FRATERIS to gwarancja najwyższej jakości wykonywanych prac wysokościowych i remontów na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Mycie oraz malowanie to nasza specjalność.

Wykorzystanie technik alpinistycznych do mycia i malowania w naszej pracy pozwala nie tylko na perfekcyjne wykonanie powierzonych nam zadań, ale również na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy Klientów. Wykluczając konieczność rozkładania rusztowań (podczas mycia i malowania), które mogą zniszczyć trawnik i zabrudzić posesję, wszystkie działania realizujemy przy wykorzystaniu specjalistycznych lin. Korzystamy również ze sprzętu najwyższej jakości. Dzięki temu mycie i malowanie jest efektywne.

Co ważne, nasi pracownicy są doskonale zaznajomieni z przepisami BHP, których przestrzegają przy każdej wykonywanej pracy. Dodatkowo posiadają aktualne badania lekarskie, umożliwiające pracę na wysokościach i remonty wysokościowe. Każdy z naszych pracowników posiada ukończone specjalistyczne kursy i szkolenia. Dbamy o to, by dokształcać się na bieżąco.


Dodatkowo, właściciel firmy posiada międzynarodowe uprawnienia i kursy do wykonywania prac z zastosowaniem technik alpinistycznych. Dzięki temu w swoim regionie angażuje się w dokształcanie pracowników, prowadząc szkolenia z zagadnień: ,,Bezpieczna praca na wysokości’’.

W ramach podsumowania, dla pokazania klarowności naszych działań, prezentujemy krótki opis firmy FRATERIS, zajmującej się pracami wysokościowymi i remontami na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Mycie i malowanie są naszą domeną.

Powierzone nam zadania realizujemy przy wykorzystaniu technik alpinistycznych.

Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Posiadamy stałych klientów na terenie całej Polski.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług.

Kładziemy nacisk na BHP podczas wykonywanych pracy.

Posiadamy wykwalifikowany zespół fachowców z wszelkimi uprawnieniami do wykonywania prac związanych z niebezpieczeństwem pracy na wysokości.

Zapewniamy indywidualną wycenę.

Dlaczego warto zlecić mycie, malowanie i inne prace wysokościowe naszej firmie?


Bez wątpienia należy nam powierzyć mycie i malowanie elewacji, dachów, konstrukcji stalowych i innych. Tworzymy rzetelną firmę, która składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Nie zatrudniamy nikogo sezonowo. Kładziemy nacisk zarówno na wykonywane zadania, solidność oraz dokładność, jak i na bezpieczeństwo podczas realizacji prac wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Jesteśmy odpowiedzialni oraz profesjonalni. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, ale posiadamy również zaufanych Klientów z całej Polski. Dbamy o najwyższy poziom wykonywanych prac wysokościowych przy wykorzystaniu technik alpinistycznych.

Zadzwoń
Dojazd